Prazdninyvostrave.cz Prazdninyvostrave.cz

Nejčastější dotazy

Tábory s ČPZP

Nejčastější dotazy

Vytvořili jsme pro Vás seznam nejčastějších otázek a odpovědí. Věříme, že pokud máte nějaké otazníky k našemu táboru, tak níže naleznete dostatečně obsáhlou odpověď. V případě dalších dotazů nás můžete kdykoliv kontaktovat.

Jsou ještě volná místa na tábor?

Přehled volných míst u jednotlivých táborů naleznete v přihlašovacím formuláři v sekci tábory nebo přihlášky. Pokud je u turnusu, o který máte zájem, napsáno, že již je tábor obsazen, nebojte se nás kontaktovat. Společně něco vymyslíme.

Jak je na táboře zajištěná strava?

U nás mají děti každý den (kromě celodenního výletu) kolem 10:00 hod. dopolední svačinu (obložený rohlík, jogurt, šátečky, koblihy...) a v 12:30 - 13:00 oběd. Pokud byste chtěli vědět jídelní lístek, zavolejte přímo do restaurace, kde se chodí děti stravovat, viz. podstránka Informace.

Na tábory k nám chodí i děti, které mají bezlepkovou dietu nebo případně mají jiné potravinové intolerance. Tyto děti si obvykle nosí z domů své svačiny a speciální obědy pro ně připraví v restauracích. Je dobré tyto věci konzultovat dopředu s námi.

Odpolední svačinu si děti berou na tábor svou dle potřeby. Doporučujeme však dětem nabalit do batůžku nějaké ovoce, zeleninu a rohlík.

Je na celodenních výletech zajištěná strava?

V den, kdy se koná celodenní výlet, chystají rodiče svým dětem jídlo na celý den z domů. Doporučujeme dětem nabalit i kapesné, jelikož se snažíme vybírat výlety, kde si obvykle mohou děti objednat něco k snědku. Upozorňujeme na tuto skutečnost i v e-mailech před zahájením tábora, aby nedošlo k případným nepříjemným nedorozuměním.

Kde pojedou naše děti na celodenní výlet?

Celodenní výlet pro jednotlivý turnus vybíráme v týdnu před zahájením tábora. Záleží na mnoha okolnostech jako např. na počtu přihlášených dětí, věkovém složení turnusu a dalších...

Místa, kde obvykle děti jezdí, naleznete na podstránce Program.

Informace o celodenním výletu zasíláme nejpozději 3 dny před zahájením turnusu.

Kdo se bude o děti starat a jaké mají vaši instruktoři zkušenosti?

Náš instruktorský tým sčítá přes 30 členů. Mezi ně patří jak naši instruktoři, s kterými již dlouhé roky spolupracujeme, ale také i úplní nováčci, kteří prošli výběrovým řízením. Každý vedoucí si před létem projde teoretickým školení, praktickým víkendovým školením v přírodě a zdravovědou.

Spolupracujeme hlavně s lidmi, které práce s dětmi opravdu baví a vidí v tom smysl. Dbáme především na bezpečnost a aby se děti s vedoucími cítily fajn!

Věříme, že se Vám naši instruktoři budou líbit a pokud by se Vám něco nepozdávalo, budeme rádi, když nás kontaktujete.

Vydáváte potvrzení pro pojišťovnu nebo zaměstnavatele?

Vytištěný formulář nám, prosím, odevzdejte při NÁSTUPU na tábor a my Vám jej do konce tábora vrátíme potvrzený. Zjistěte si u své zdravotní pojišťovny, zda přispívá na příměstské tábory. Obvykle jsou to nemalé částky!

Jaký bude počet vedoucích na táboře?

Na klasických příměstských táborech pro děti od 6 do 12 let je 1 vedoucí na 10 dětí. Obvykle tedy 2 - 4 vedoucí dle počtu dětí.

Na táborech pro předškolní děti jsou vedoucí 3 - 4 dle počtu dětí.

Jaká je cena za tábor?

Cena za tábor se odvíjí od 1) typu tábora, 2) doby, kdy na tábor dítě registrujete.

Doporučujeme Vám podrobně si prostudovat podstránku Ceník a samozřejmě provést přihlášku co nejdříve!

Pro koho jsou tábory vhodné?

Pro děti od 4 do 12 let.

Organizujeme tábory pro předškolní děti, kde se mohou hlásit děti ve věku 4 - 6 let (mladší po konzultaci s námi) a naši největší část nabídky tvoří tábory pro děti ve věku 6 - 12 let.

Pro koho jsou tábory určené, se dozvíte v detailu tábora.

Jaký je program v případě deštivého počasí?

Na každé lokalitě, kde tábor pořádáme, máme k dispozici velkou tělocvičnu. Máme připravenou tzv. mokrou variantu programu, která děti baví stejně jako "suchá" varianta.

Generální partner

Generální partner

Hlavní partneři

Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři